Přehlídka absolventských prací ateliéru Design obuvi FMK UTB, design obuvi, barevná bota

Přehlídka absolventských prací ateliéru Designu obuvi

8. 6. 2022

Přehlídka absolventských prací ateliéru Design obuvi Fakulty multimediálních komunikací UTB ve Zlíně se představí v galerii G18. 

V prostorách galerie proběhnou ve čtvrtek 9. června 2022 obhajoby diplomových a bakalářských prací studentů ateliéru Design obuvi Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Od 18 hodin bude prostor otevřen pro veřejnost. Představí se studenti ateliéru Design obuvi, kteří úspěšně ukončili bakalářské a magisterské studium v akademickém roce 2021/2022.

Závěrečné práce jsou diametrálně odlišné tak, jako se odlišují osobnosti daných studentů, kteří se v ročnících střetli. Práce se zabývají tématy jako jsou například Bauhaus, Futurismus, Impresionismus, ADHD, alkoholismus, vlastním původem a identitou.

Srdečně vás zveme na vernisáž přehlídky absolventských prací ateliéru Design obuvi, která proběhne 9. června od 18 hodin! 

Diplomantské práce studentů ateliéru Design obuvi se v galerii G18 představí ještě jednou na v rámci celofakultní výstavy Diplomky 22, která proběhne od 29. 6. – 21. 7. 2022.

Přehlídka absolventských prací ateliéru Design obuvi FMK UTBPřehlídka absolventských prací ateliéru Design obuvi FMK UTB

 

 

 

 

Přehlídka absolventských prací ateliéru Design obuvi FMK UTB