Build it UP! Právní aspekty IČ

16. 3. 2023
IČO, OSVČ a právní aspekty. Straší tě představa úřadů a papírování? 

Na druhém workshopu zjistíte, že je to hračka! Nahlédnutí do základů práva týkající se kreativní a umělecké praxe, založení živnosti a dalších strašidelných pojmů vám představí JUDr. Markéta Štěpaníková, Ph.D., která působí jako odborná asistentka Katedry právní teorie Právnické fakulty Masarykovy Univerzity a také jako externí vyučující na Fakultě multimediálních komunikací UTB ve Zlíně.  

Workshop proběhne 27. března 2023 od 16 hodin v galerii G18. 

Přestože je projekt primárně určen studentům Fakulty multimediálních komunikací, účast studentů ostatních fakult bude vítaná.

AKCE JE ZDARMA!

Chceš pracovat na volné noze a nevíš, jak začít? Nachystali jsme pro tebe sérii workshopů Build it UP!, které ti ulehčí vstup do světa podnikání. Díky našim řečníkům získáš znalosti a dovednosti, které se ti budou jako OSVČ určitě hodit. Cílem projektu je taky rozšířit povědomí studentů o nových a moderních směrech vývoje technologií a digitálních tržištích. Série pěti workshopů zaměřených na odborná témata probíhá od března do května 2023 ve spolupráci s Centrem kreativních průmyslů a podnikání UPPER. Workshopy se budou konat v prostorách univerzitní galerie G18.